3. kolo středoškolské futsalové ligy

Ve třetím kole SFL jsme se vydali až do Havlíčkova Brodu, kde jsme se utkali s týmy SPŠ Chrudim, VOŠ, AO a SOU Chotěboř a HŠ Havlíčkův Brod.

Náš tým byl složen pouze ze 7 hráčů, což nám k psychické pohodě moc nepřidávalo a dle veškerých předpokladů byly naše šance na postup minimální.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti týmu SPŠ Chrudim. Tento tým nás hned od začátku přečníval počtem hráčů. V tomto mini souboji jsme prohráli 13:7. Ovšem v herním projevu bylo vše opačně. Zkušenosti, dovednosti a chuť k vítězství nám „přihráli“ první výhru 3:4.

Ve druhém zápase jsme se utkali s týmem Havlíčkova Brodu. Toto utkání probíhalo v poklidnějším tempu. To ovšem neznamená, že se hrálo pouze na jednu bránu. Zápas byl vyhrocený až do samotného konce, ale k naší radosti skončil výsledkem 2:4 pro náš tým.

Poslední, a také i postupový zápas do divizního finále, byl proti týmu VOŠ, AO a SOU Chotěboř. Cílem tohoto zápasu bylo neprohrát o více jak 7 gólů, což se nám také povedlo a to výhrou 5:1.

Touto formou bych také rád poděkoval všem hráčům, kteří se aktivně podíleli na postupu do divizního finále.

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce