Akce "Jeden den Středoškolákem" opět v nabídce

Akce "Staň se na jeden den středoškolákem!" je po velkém úspěchu z předchozích let opět součástí aktivit naší školy!

Pro žáky devátých (případně i osmých) tříd ZŠ nabízíme možnost stát se na jeden den středoškolákem. Jak taková akce vypadá? Celý den se žák účastní vyučování ve vybrané třídě (či více třídách) a vyzkouší si tak pěkně nanečisto naši školu a středoškolskou výuku. Pozná prostředí, seznámí se s našimi žáky a vyučujícími, ale hlavně nasaje atmosféru střední školy.

Akce je naprosto nezávazná, omluvenka na ZŠ je zajištěna a ještě si kromě nové zkušenosti žák odnesete certifikát o účasti :-) Akci je možné připravit i pro celé kolektivy základních škol. Za účast na akci získává uchazeč plusové body v rámci přijímacího řízení! A to se vyplatí :-)

Stydíte se přijít sami? Vezměte s sebou svého spolužáka/spolužačku či kamaráda/kamarádku. 

Jak na to? Je to tak jednoduché - stačí se od října do února přihlásit na kterýkoliv den přes tyto stránky: http://projects.educapardubice.cz/stredoskolak/. Pokud si nevíte rady s tím, do jaké třídy se přihlásit a který den by byl pro Vás nejvíce přínosný, napište na e-mail ivana.ondrackova@educapardubice.cz, případně využijte kontakt 774 704 043, 466 921 836 (kancelář školy - Bc. Ivana Ondráčková).

Neváhejte a pojďte s námi do toho!

 

P.S. Vyzkoušejte také další akci s tzv. plusovými body a to Přijímačky nanečisto

 

 

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

 

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce