Chodím do práce v Pardubickém kraji

Projekt Chodím do práce v Pardubickém kraji je přínosem i pro naše studenty

Mám své oblíbené předměty ve škole, ale nevím, jaké zaměstnání si vybrat. Vím, co bych chtěl/a v životě dělat, ale nevím, jestli je moje rozhodnutí správné. Na tyto otázky se snaží odpovědět odborné stáže šité na míru projektu „Chodím do práce v Pardubickém kraji“, podpořeného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a realizovaného v období 1. 4. 2013–31. 12. 2014 Regionální rozvojovou agenturou Pardubického kraje.

Jaké jsou moje možnosti a povinnosti po ukončení studia, pokud půjdu rovnou do práce? Pro budoucí absolventy posledních ročníků středních škol z Pardubického kraje jsou v rámci projektu „Chodím do práce v Pardubickém kraji“ realizovány také tematické semináře sociálně – právního minima, poskytující základní přehled v pracovně-právní oblasti. Semináře jsou rozděleny do čtyř bloků: První zaměstnání, Nezaměstnaný absolvent, Práce v zahraničí a Začínající podnikatel.

Podrobnosti o projektu, uskutečněných seminářích a především hodnotné informace ke každému bloku naleznete na webových stránkách http://chodimdoprace.rrapk.cz.

 

Chodím do práce v Pardubickém kraji

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

 

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce