EDUCA Pardubice jako jediná škola v kraji nabízí…

EDUCA – Střední odborná škola Pardubice, s. r. o. přichází jako jediná v kraji s horkou novinkou vzdělávacích programů!

Pro příští školní rok jsme zavedli novinku na poli studijních programů. Je pečlivě připravena dle podle požadavků trhu práce, trendů ve vývoji moderních informačních technologíí i podle nejžádanějších studijních oborů na vysokých školách. A o co tedy jde?

O studijní zaměření Bezpečnost v informačních a komunikačních technologiích!

Věříme, že bude pro žáky nejen zajímavé, ale hlavně přínosné při jejich dalším uplatnění. I proto jsme ho připravovali ve spolupráci s Metropolitní univerzitou Praha, která nabízí možnost navazujícího studia a i nadále zůstává garantem našeho středoškolskoho studijního programu.

 

Ale to není vše, co nabízíme - je toho mnohem více! V oboru Informační technologie je ještě oblíbené zaměření Počítačová grafika a design a v oboru Ekonomika a podnikání můžete studovat neméně oblíbená zaměření Zahraniční obchod a logistika nebo Sportovní management.

 

Chcete-li se dozvědět více, neváhejte navštívit náš stánek na veletrzích středních škol pořádaných po širokém okolí, nebo přijďte osobně na dny otevřených dveří. Více o dnech otevřených dveří a veletrzích naleznete zde!

 

Chcete-li si vyzkoušet na vlastní kůži každodenní výuku, přihlaste se na akci "Na jeden den Středoškolákem"!

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce