FF Live Your Dream s.r.o. opět na veletrhu!

Ve středu 10. ledna 2018 se fiktivní firma třídy 3. A „Live Your Dream, s. r. o.“ zúčastnila 21. Veletrhu fiktivních firem, který pořádalo Anglické gymnázium v Pardubicích a prokázala svoje obchodní dovednosti.

Tato fiktivní firy nabízí zájezdy na prestižní světové sportovní události, kterými jsou např. Zimní olympiáda v Jižní Korei, anglický Wimbledon či MS v hokeji, které se letos koná v Dánsku.
 
Již tradičně se soutěžilo o nejlepší firmu v několika kategoriích, tentokrát v kategorii o nejlepší stánek, katalog, prezentaci, obchodní dovednosti a ve vyplňování dokladů. Konkurence na tomto veletrhu byla veliká. Účastnilo se celkem 20 firem nejen z Pardubic, ale i z Hradce Králové, Kolína, Náchodu a Vysokého Mýta. I přesto, že jsme se na stupních vítězů neumístili, v konkurenci se firma „Live Your Dream, s. r. o.“ rozhodně neztratila.
 
Hodnocení dvaceti zúčastněných firem prováděli na místě jak pedagogové, tak i odborná veřejnost. Letos se zúčastnil i starosta Pardubic, obvodu V - pan Jiří Rejda, DiS. a majitel firmy Auto Dryml - pan Dryml. Úroveň každého veletrhu posuzuje Ing. Lukáš Hula z Centra fiktivních firem v Praze. Naše firma uspěla v obrovském klání a svoje nově získané zkušenosti využije na připravovaný veletrh fiktivních firem v Hradci Králové.
 
 
Veletrh očima Adama Dubjela - studenta třídy 2. A:

„Letošní veletrh se opět podařil, bylo tu mnoho firem se zajímavými motivy a nápady. Jako velmi příjemně překvapivou musím ocenit firmu s hlavní myšlenkou „věštění“ osudu z rukou nebo karet. Řekl bych, že  toto ještě nikdo neviděl a dlouho něco podobného nejspíše neuvidí. Opět se tu ukázal vzrůstající počet firem zaměřený na okruh s jídlem a nápoji, nabízeli tu zdravou výživu, koktejly nebo také palačinky a vafle. Dále tu musím také zmínit velmi netradiční firmu, zabývající se organizací svateb. Nevím, jestli se již někdy na veletrhu ukázala, každopádně příjemně překvapila, a opět ukázala něco nového. Nesmím zapomenout na firmu našich spolužáků z 3. A, která sice neměla originální nápad jako zmíněné firmy, ale příznivce si na veletrhu určitě našla. Celkově bych zhodnotil, že se veletrh povedl, i když oproti minulému roku se mi zdál malinko chaotičtější. Navzdory tomu, jak jsem již zmínil, byl velmi povedený.“

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce