Florbal SŠ - postup je doma!

Ve středu 7. 11. 2018 proběhl Turnaj středních škol ve florbalu v nafukovací sportovní hale v Pardubicích na Dukle.

Náš tým vstoupil do turnaje zápasem s týmem Gymnázia Přelouč a následně se Střední průmyslovou školou elektrotechnickou. Bohužel oba zápasy jsme smolně prohráli 1:0 gólem ze standardní situace.

K poslednímu zápasu jsme nastupovali s vidinou toho, že boj o postup do dalšího kola máme ve svých rukou. Zápas se pro nás vyvíjel více než dobře a necelé tři minuty před koncem jsme vedli už 3:0, což nám zajišťovalo postup do zápasu o třetí postupové místo. Po hrubém faulu na našeho hráče byl však zápas předčasně ukončen v náš prospěch.

O postup do dalšího kola jsme se utkali s pardubickou Obchodní akademií. Po smírném výsledku 3:3 zápas rozhodly samostatné nájezdy. V těch jsme byli nakonec úspěšnější a mohli se tak radovat z postupu.

Nejúspěšnějším střelcem byl Dominik Chára se 4 góly. Po jednom gólu vstřelili Mathias Kraus, Adam Kučera a Daniel Novák. Za zmínku stojí i výborný výkon našeho gólmana Martina Holana, který náš tým několikrát podržel. 

Našemu týmu patří velká gratulace a poděkování za srdnatý výkon.

 

 

                                                                                                                                                                                                                       Mgr. Stanislav Skalický

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce