Jsme Ježíškova vnoučata!

V letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu Ježíškova Vnoučata a rozhodli jsme se tak splnit některá z mnoha přání seniorů.

Uspořádali jsme sbírku, do které se zapojili téměř všichni žáci a zaměstnanci. Vybraná částka 11 950,- Kč byla použita na nákup dárků pro seniory z Domova klidného stáří v Luži. Mezi přáními, která jsme se rozhodli splnit, byly: invalidní vozík, hřejivé dečky z ovčího rouna, stolečky k invalidním lůžkům a malá drobnost na památku pro všechny.

Ve škole jsme se spolužáky dárky krásně zabalili a připravili na předání. Tým, který jel v předvánočním týdnu dárky do Luže předávat, byl složený z 11 členů. Z učitelů to byla paní ředitelka Monika Kohoutková, paní zástupkyně Jitka Sýkorová, paní učitelka Kateřina Šulcová, paní asistentka Ivana Ondráčková a žáci od 1. po 4. ročník.

Po příjezdu nás uvítala majitelka domova pro seniory paní Šárka Paulusová. V domově na nás dýchla vánoční atmosféra s krásnou výzdobou a velice milými lidmi. Nejdříve jsme se sešli ve společenské místnosti, kde jsme předali hlavní dárky seniorům panu Ladislavovi a paní Ludmile. Poté jsme osobně navštívili všechny seniory v jejich pokojích a každého ze 64 babiček a dědečků jsme obdarovali malou sladkostí a něčím na památku.

Toto milé a emocemi nabité setkání zůstane v každém z nás jistě velmi dlouho.

Děkujeme všem Ježíškovým vnoučatům naší školy, kteří se do projektu zapojili a přispěli na dárky seniorům. Podařilo se nám všem splnit přání a potěšit nejenom materiálně, ale především lidsky.

Děkujeme i všem členům týmu Ježíškových vnoučat, že tak krásný projekt vymysleli.

Bylo nám velkou ctí! ♥♥♥

                                                                                                                                             Ježíškova vnoučata EDUCA Pardubice

Více na našem facebookovém profilu:

https://goo.gl/B7tDQh

https://goo.gl/zS19Ga 

 

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

 

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce