Okresní kolo florbalového turnaje

Dne 23. listopadu 2017 se vybraní žáci zúčastnili okresního kola florbalového turnaje středních škol.

Našimi soupeři ve skupině byli týmy Gymnázium Mozartova a SPŠ Automobilní Holice. Hned v prvním utkáni nastupujeme proti papírově silnějšímu soupeři, a to Gymnáziu Mozartova. Dle očekávání se jedná o utkání plné zajímavých florbalových situací. Bohužel ale tento soupeř byl nad naše síly a proto prohráváme vcelku velkým rozdílem 0:4.

Do druhého zápasu, proti SPŠ Automobilní nastupujeme bez zkušeného hráče Ondřeje Matýse. Už od začátku utkání se hra nese ve velmi, na florbal, přiostřeném rytmu. Po několika hrubých faulech, vyloučení a potyčkách na obou stranách, nakonec soupeře porážíme rozdílem 2 gólů a to 2:0. Toto vítezství nás posunulo na druhé místo ve skupině a následně i do vyřazovacích bojů.

V semifinále okresního kola se potkáváme se SPŠE. Zápas je to velice vyrovnaný a po vynikající práci všech hráčů vítězíme 1:0 a postupujeme do FINÁLE okresního kola a zároveň do boje o postup. Našim posledním soupeřem se stává opět Gymnázium Mozartova. Tento soupeř byl i přes velkou snahu našich hráčů nad naše síly a proto znovu prohráváme, tentokrát 3:0.

Nicméně bych rád poděkoval všem hráčům, kteří se zapojili do vzorné reprezentace naší školy. (DŠ)

Soupiska hráčů:     
Geisler Jakub    
Holan Martin    
Král Jakub
Matýs Ondřej
Bucek Jiří
Perný Josef
Novák Daniel
Langr Nicolas
Schleis Martin
Kučera Adam
Poul Matěj
Hájek Tomáš
Kraus Mathias

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce