„Přijímačky nanečisto“

Bojíte se nových „přijímaček“?  Pak neváhejte a přijďte si je k nám nezávazně vyzkoušet!

>> Přihlásit se můžete zde! <<

První únorový týden (přesný termín bude upřesněn) bude naše škola pro zájemce organizovat tzv. „přijímačky nanečisto“. Kapacita není omezena a přihlásit se bude možné přes webovou aplikaci od 1. 12. 2017 do 31. 1. 2018 (sekce Pro uchazeče/Přijímací řízení/Přijímačky na nečisto).

K testování budou využity ilustrační testy z Českého jazyka a literatury a z Matematiky, které školám zpřístupní Cermat na konci ledna.

Vyhodnocení provede naše škola přesně podle klíče a návodu CERMATu. Uchazečům budou výsledky zaslány elektronicky na uvedený e-mail a zároveň budou vyvěšeny na webových stránkách v sekci Pro uchazeče (http://www.educapardubice.cz/prijimacky-nanecisto) - každému žákovi bude přidělen číselný kód, pod kterým se najde. Všichni obdrží Potvrzení o účasti a malý dáreček :-) Navíc se za účast uchazečům přičítají plusové body v rámci kritérií pro přijímací řízení! Více o kritéricích hodnocení zde: http://www.educapardubice.cz/kriteria-hodnoceni

Cena testů nanečisto bude 30 Kč (administrace, tisk testů, hodnocení).

 V rámci „přijímaček nanečisto“ zorganizujeme pro zájemce prohlídku areálu školy a podáme informace o studijních oborech a jejich zaměřeních.

„Přijímačky nanečisto“ zorganizujeme i pro celé třídy či kolektivy ze ZŠ!

Zkouška testů nanečisto je naprosto nezávazná a vhodná nejen pro uchazeče o studium na naší škole, ale i pro ostatní žáky 9. tříd ZŠ.

Účast na „přijímačkách nanečisto“ potvrdíme omluvenkou pro ZŠ.

 

V případě dotazů kontaktujte Ing. Jitka Sýkorovou (zástupce ŘŠ) na e-mail: jitka.sykorova@educapardubice.cz nebo na telefon 777 774 961. 

 

 

 

 

 

 

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce