SFL - postup do krajského kola

Ve čtvrtek 13.12.2018 proběhlo ve sportovní hale Sokola Chrudim druhé kolo turnaje Středoškolská futsalová liga 2018/2019.

Do soutěže jsme vstoupili zápasem se Středním odborným učilištěm technickým Chotěboř. Utkání jsme vyhráli 5:4. Po skončení tohoto zápasu jsme ihned nastoupili k druhému
s Hotelovou školou Havlíčkův Brod. Celé utkání jsme vedli, nicméně na konci zápasu jsme v rozmezí dvou minut dvakrát inkasovali, a proto prohráli těsně 3:4.

K třetímu a poslednímu boji se Střední průmyslovou školou Chrudim jsme nastupovali s tím, že pouze jakákoliv výhra nám zajistí postup do dalšího kola. Na našem herním projevu to bylo znát hned od samého začátku. Brzy jsme vedli 2:0 a postup byl na dohled. Bohužel dvě drobné chyby nás o vedení připravily. V tuto chvíli se ale naplno projevil bojovný duch našeho týmu.

Oliver Žahourek potáhl míč po křídle, přihrál Filipu Stýblovi a ten se nemýlil a navýšil skóre na 3:2. Toto vedení jsme již uhájili, což znamená postup do dalšího kola soutěže z druhého místa.

Mezi naše nejúspěšnější střelce patřil Filip Stýblo se čtyřmi vstřelenými brankami. Na našich dalších gólech se podíleli Oliver Žahourek, Štěpán Miláček, Matěj Kmoníček a Šimon Klímek. V brance se blýsknul několika výbornými zákroky Lukáš Horníček.

Našemu týmu gratulujeme k postupu a děkujeme za srdnatý výkon ♥.

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

 

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce