Středoškolská Futsalová Liga – Divizní finále

Dne 9. 3. 2018 se náš futsalový tým zúčastnil divizního finále v nedalekém Hradci Králové. Našimi soupeři byly týmy SŠSOG Hradec Králové a VOŠ a SŠ technická Česká Třebová.

V první utkání jsme nastoupili proti týmu z České Třebové. Tento zápas se odehrával ve velice rychlém tempu s mnoha šancemi na obou stranách. Bohužel štěstí nebylo v tento den na naší straně a po mnoha neproměněných, téměř 100% šancích, jsme prohráli 6:2, kdy dva góly vstřelil náš brankař Daniel Bartaloš.

Další zápas nás čekal hned po odehrání úvodního utkání. Našim soupeřem byl tým Střední školy služeb, obchodu a gastronomie z Hradce Králové. Na hřiště jsme nastupovali v ne úplně ideálním rozpoložení. Po prvních minutách z hráčů vše spadlo a to se projevilo i na naší hře, po mnoha šancích jsme si vytvořili náskok 3 gólů (4:1). Tato hra, téměř bez chyb, nám nevydržela příliš dlouho a po několika chybách svítilo skóre na konci zápasu 5:6 pro Hradec Králové.

Tímto turnajem jsme se také rozloučili se Středoškolskou futsalovou ligou pro tento školní rok.

Z pozice „trenéra“ našeho týmu tento ročník hodnotím kladně, protože i přes malý počet hráčů na jednotlivých kolech SFL, se nám podařilo probojovat až do divizního finále, kde jsme obsadili krásné 3. místo. Dále bych chtěl poděkovat všem, kteří byli součástí týmu a vzorně reprezentovali naší školu.

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce