Veletrh fiktivních firem v Hradci králové

Třída 3. A s firmou Live Your Dream, s. r. o. vyrazila v úterý 30. 1. 2018 na Veletrh fiktivních firem, který se tentokrát konal na OA a JŠ v Hradci Králové, aby změřila své síly v obchodování s ostatními „fiktivkami“.

Výzdobu stánku nenechali tentokrát budoucí podnikatelé náhodě, nepodcenili ani občerstvení pro zákazníky a pro zpestření si zájemci mohli vyzkoušet online sportovní kvíz, což odborná porota hodnotila velmi kladně. Při správném vyřešení kvízových otázek získal zákazník slevu z ceny 15 % na vybraný zájezd– a to se už vyplatí!

 

Originální předmět podnikání byl rovněž velkou konkurenční výhodou – naše FF se zaměřuje na prodej sportovních zájezdů na českou reprezentaci na MS v hokeji v Kodani, ZOH v Jižní Koreji a na Wimbledon. Ke stánku tak tedy neustále přicházela nejen spousta pozorovatelů, ale také zákazníků, kteří prověřili naše obchodní dovednosti. Náš obchodní tým velmi dobře ustál i obchodování s Ing. Hulou, vedoucím Centra fiktivních firem v Praze, od kterého naši mladí podnikatelé získali uznání a pochvalu.

 

Na veletrhu se vždy hodnotí mnoho disciplín, jako je např. prezentace firmy, obchodní dovednosti v českém i cizím jazyce, výzdoba stánku, vizitky, letáky, katalog, a v neposlední řadě projde firma i kontrolou živnostenského úřadu, která spočívá v předložení všech potřebných dokumentů, které nesmí žádný podnikatel opomenout a bez kterých by se nedalo podnikat. I přes malý počet účastníků způsobený nemocností jsme vše zvládli a těšíme se na další podobnou akci – tentokrát třeba u nás v Rybitví??? :-)

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce