Veletrh fiktivních firem Vysoké Mýto

Veletrh, který se konal 8. 11. 2017, začal pro všechny krušným vstáváním, a ne všichni se s tak časnou ranní hodinou dokázali vypořádat.

Ve firmě 3ABrand, s. r. o. třídy 4. A to nejdříve vypadalo na čistě pánské zastoupení, ale nakonec je opožděně, ale přece jen přijela podpořit Gábina a tím se průběh veletrhu pro tuto firmu výrazně usnadnil. Jako první úkol byla příprava stánku, tzn. stavění a dekorace. V 9:00 byl veletrh zahájen a následovaly prezentace jednotlivých firem. Zástupce firmy 3ABrand, který prezentoval v anglickém jazyce, postihla nervozita, která způsobila náhlou ztrátu paměti a tak se v průběhu prezentace zasekl, otočil se na svého kolegu a přede všemi v sále oznámil: "Já to zapomněl." :-)


Prezentace nové firmy Live your dream, s. r. o třídy 3. A byla o mnoho lepší, především část v angličtině byla téměř bezchybná. Po ukončení prezentací se začalo obchodovat. Obchodování trvalo přibližně do 13:00 a probíhalo to tak, že několik obchodníků z firmy bylo u stánku a komunikovali se zákazníky, další fakturovali a ostatní zástupci firem chodili po veletrhu, rozdávali letáčky a vábili zákazníky k naším stánkům.

Po obchodování proběhlo vyhlášení výherců jednotlivých soutěží, ve kterých naše firmy bohužel nebodovaly. Soutěžilo se např. o nejlepší vizitku, prezentaci, obchodníka v českém jazyce, obchodníka v anglickém jazyce, výzdobu stánku, sympaťáka veletrhu atd.

Za obě firmy přejeme ostatním třídám, které se ještě na takovýchto veletrzích objeví aspoň o něco více úspěchu, než jsme měli my.

 

Zpracováno slovy žáků z výše uvedených fiktivních firem 3.A a 4.A

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce