Pro přístup k průběžné klasifikaci, docházce a dalším informacím použijte adresu http://bakalari.educapardubice.cz.  Přístupové údaje pro rodiče obdržíte na první konzultaci pro rodiče fyzicky od třídních učitelů. Můžete je také získat sami, pomocí volby Zapomenuté heslo. Stačí vyplnit mailovou adresu kterou jste uvedli do smlouvy o studiu a přihlašovací údaje vám přijdou na ni. Není tedy třeba čekat!

Přihlašovací údaje je možné vystavit až po 1. září, není tedy bohužel možné předat je už při podpisu smlouvy. Pokud ale chcete tyto údaje již dříve, buď se ve škole stavte za třídním učitelem, nebo jako krajní možnost použádejte mailem třídního učitele.

Pozor, mailem zasíláme tyto informace jen výjimečně a pouze pokud o ně požádáte z té mailové adresy, kterou jste uvedli při pospisu smlouvy o studiu. Jedná se o citlivé údaje, proto je opatrnost na místě. Lepší je využít postup při zapomenutém heslu, kdy vám systém sám vygeneruje nové údaje.

Rodiče mají své přístupové údaje, žaci také své. Žáci své údaje obdrží co nejdříve po nástupu do školy. Informace, které vidí žák a které vidé rodič se nijak neliší.

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce